Ворог має боятися пити в Україні, спати в Україні, ходити поодинці в Україні. Київ фактично став озброєнною фортецьою, на захист якої вирушають звідусіль добровольчі формування. Тотальний опір народу зламає до кінця дух противника.
“Недостатньо працювати “від оборони”. У мене серце тішиться, коли ми завдаємо удари по території ворога. Зараз найбільше потрібно підтримати наших хлопців, які знаходяться на передку, на північному фронті. Чим більше вони тримаються, тим більше у нас часу й шансів, щоб краще підготуватися й завдати превентивні удари. Зараз я не можу конкретно сказати, які саме “привіти” ми готуємо, але у нас є й чеченці, батальйон Шейха Мансура, які на окупантів вже полюють! Є багато інформації про задум противника – залишити Київ без електроенергії та без зв’язку. Саме ці об’єкти зараз забезпечуються нашими хлопцями, а також стратегічні об’єкти – Служба Безпеки України, важливі міністерства та відомства. Київ перетворюється на озброєнну фортецю. Дамо дуже серйозний бій.
Ми зробили інформаційно-мобілізаційний центр, розгортаємо штаби, завезли сьогодні багато наших друзів з Самооборони Майдану, Айдару, афганську сотню – спеціалістів по боротьбі з танками. Ми стали до тотального опору, тому просимо вас з розумінням поставитися до того, що нам буде потрібен доступ до певних квартир та об’єктів, нам потрібна буде ваша допомога, бо з кожного балкончика на їхній танк повинен чекати Джавелін чи інший “привіт”, Грозний для цих свинособак має здатися легкою прогулянкою! Кожен киянин має включитися в боротьбу. Якщо вони бояться зайти до міста Суми, яке менше за Київ, то уявіть, що буде, якщо вони почнуть заходити в Оболонь? До речі, там можуть бути наступні агресивні дії. Зараз кияни мають з з розумінням поставитися до того, що певні дороги можуть бути перекриті, деякі об’єкти може знадобитися знищити. Усе це у співпраці із київською міською владою, спецслужбами, поліцією і так далі.
Лише два дні тому влада погодилась на нашу вимогу, що необхідно включати весь народ до боротьби, – міністр Рєзніков і керівник ТРО Галушкін нарешті видали розпорядження щодо формування добровольчих об’єднань територіальних громад. За останню добу ми сформували 17 таких великих формувань. Зараз на Київ вирушило з’єднання Ігоря Лапіна. У Вінниці 600 чоловік зібралося за день, цим займається Андрій Тетерук”, – інформує член координаційної ради Руху Опору “Вільна Україна”.
Зауважимо, Андрій Левус наголошує, що українці не хочуть перемовин на умовах Путіна. Важливо, щоб і Володимир Зеленський розумів, що на кону – не лише ціна миру. Ми куємо зовсім інший новий світ – через Україну перекроїлися всі геополітичні дані, змістилась вісь історії.
“Якщо проїжджати лінію фронту від Броварів до Бучі, то бачимо людей 2014 року, які вийшли зі зброєю, власними мисливськими карабінами допомагати ТРО, Збройним Силам України. Але чи не вдарять нам в спину під час різних перемосин. Бо з ким з хлопців не говориш, то питають: “Нас здали чи ні”? У Путіна був розрахунок на те, що буде страх, що всіх, хто бореться проти нього, назвуть нацистами, що більшість населення України вимагатиме миру. Але від українців ми масово чуємо лише одне – дайте нам зброю, як згрупуватися і як допомогти. За тих умов як українці героїчно чинять опір, навіть гіпотетично вважати, що хтось може капітулювати, – це нісенітниця. Навіть якщо припустити, що Захід домовиться з Путіним, а Зеленський злякається на якомусь етапі, то українці все одно будуть воювати. Ніхто нас вже не зупинить. Якщо договір підпишуть, то спробуйте поясніть тим людям з автоматами, що потрібно визнати ультиматуми Путіна! Це тепер священна народна війна. Потрібно попереджати Зеленського та європейців, що не може бути жодних компромісів.
Не треба зводити все до прізвища Путін, це концептуально неправильно. Ворог – Росія. І поки Росія існуватиме як геополітичний покруч, завжди у світі буде небезпека. Росія царська, Росія червона, Росія путінська завжди вбивала українців та інші народи. Важливо донести світові, поки світ нас підтримує, що ми не маємо зупинятись лише на відведенні військ. Цього замало, треба зробити все, аби визволити поневолені Росією народи. Ми маємо розібрати на частини цю імперію. І лише тоді можемо сподіватись на те, що наші наступні покоління можуть жити у певній безпеці,” – заявляє Андрій Левус.”
Андрій Левус, координатор Руху Опору “Вільна Україна” в ефірі телемарафону Еспресо.
Допомогти Руху Опору – Вільна Україна
4441114428461469
#УкраїнціЧинитимутьОпір #PunishPutin #FreeUkraine