Громадські кампанії
Наши услуги
Расскажите, с чем связаны услуги вашей компании и раскройте гланую выгоду клиента
Первая услуга
Вторая услуга
Третья услуга
Несколько слов о вашей компании
Ключевые слова о компании
Коротко представьтесь и расскажите о компании или сервисе. С какими клиентами вы работаете, что вас вдохновляет. Чем гордится ваша команда, какие у нее ценности и мотивация. Например, ваша компания образована в 2010 году, вы работаете со стартапами и новыми технологиями, помогаете им инвестициями и рекламой. Вы гордитесь тем, что участвуете в улучшении жизни людей.
Не гальмуй – декомунізуй!

Активісти Молодіжного Націоналістичного Конгресу та "Вільні Люди" провели декомунізаційний рейд в місті Коростень Житомирської області.

Ще минулого року мер міста Коростеня Володимир Москаленко заявляв, що не хоче демонтувати "скарби" комуністичного минулого та перейменовувати вулиці, названі на честь провідників тоталітарного режиму. Проте, активісти нагадали йому, що декомунізація — обов`язок кожного українця, та залишкам радянщини немає місця в українських містах та на їх вулицях!

Бойкот Всесвітнього фестивалю молоді та студентів у Росії
"Вільний Вибір"

"Вільний Вибір" — громадська кампанія з моніторингу виборчих процесів в Україні, на меті у активістів не дати жодній політичній силі вкрасти голоси і зманіпулювати вибором українців.
24 грудня 2017 року, у день виборів до ОТГ, активісти фіксували та публічно висвітлювали порушення чи фальсифікацію виборчого процесу у 13 областях України.
«ДВА СТОЛІТТЯ — ОДНА ВІЙНА»
Новаторською ідеєю, про яку дізналась уся Україна стала культурно — просвітницька кампанія до 75-ї річниці створення
Української Повстанської Армії
Our Botanical Garden is an advocate for the plants
The Garden contains 50 different gardens and plant collections. There is a serene cascade waterfall, as well as wetlands and a 50-acre (20 ha) tract of original, never-logged, old-growth New York forest.
Преимущества компании
Преимущество 1. Расскажите, что отличает ваши услуги от услуг в других компаниях
Преимущество 2. Расскажите, чему вы уделяете больше всего внимания в работе с клиентами
Преимущество 3. Расскажите, в чем преимущество работы именно с вашей командой