#СТОП РЕВАНШ

центральна площа твого міста
24 травня 14:00
ПЕРЕЛІК МІСТ
#ідея акції
Зеленський нахабно обманув своїх виборців, обіцяючи покінчити з олігархатом. Насправді ж, олігархи й надалі продовжують керувати країною і навіть публікують свої фотографії з кабінету Зеленського і вихваляються своїм впливом.

24 травня 2020 року, ми як відповідальні українські громадяни, вільні люди, маємо вийти на Майдан Незалежності в Києві та на головні площі своїх рідних міст щоб не допустити реваншу і показати, що ми проти свавілля і брехні. Що це наша держава. І що ми не дозволимо руйнувати наші національні та громадянські права і свободи.

Рух Опору Капітуляції виступає з ініціативою створення широкого оргкомітету акції #СтопРеванш. Запрошуємо до нього всі патріотичні партії та громадські організації щоб сформувати єдиний список вимог та дій для протидії реваншу. Тільки в єдності наша сила!
#тисяча волонтерів замінить один брехливий канал
Рух Опору Капітуляції веде свою діяльність завдяки волонтерам та жертводавцям. Так як ми виступаємо проти свавілля злочинного олігархату, а переважна кість телевізійних каналів та ЗМІ належить все тим же олігархам, МИ НЕ МОЖЕМО РОЗРАХОУВАТИ на анонс та ПРАВДИВЕ висвітлення нашої акції.
ВЛАСНИМИ СИЛАМИ та з ВАШОЮ ДОПОМОГОЮ ми можемо виграти інформаційну війну і вже це робимо!
Тисяча активістів - замінить один брехливий сайт новин.
Сотні тисяч - канал на телебаченні.
#звіти волонтерів
Дякуємо, що долучаєтесь до кампанії #СтопРеванш від Руху Опору Капітуляції
Ми надішлемо Вам невелику партію інформаційних матеріалів для розміщення в людних місцях Вашого міста. Декілька порад як це зробити краще та ефективніше читайте нижче під анкетою, яку необхідно заповнити для того, аби ми змогли відправити Вам посилку з наліпками Новою Поштою
Допоможіть розповсюдити наліпки #CТОП РЕВАНШ
Вкажіть населений пункт
Відділення Нової пошти
(вкажіть тільки номер)
Яку к-сть наліпок Ви б змогли розповсюдити
Ви даєте згоду на збір та обробку ваших персональних данних. Ми не передамо Ваші дані третім особам
Де і як клеїти наліпки, що відповідати та інші деталі
Де клеїти?
Дошки оголошень в людних місцях або біля чи в середині під'їздів багатоквартирних будинків, зупинки громадського транспорту, біля супермаркетів та входів в парки та сквери.

Спеціально відведені місця для інформаційних матеріалів, які існують у вашому місті.

Головне: розміщати там, де це не буде псувати майно та естетичний вигляд будівель і де є можливість охопити найбільшу кількість людей.
(За розклеювання оголошень в невизначених для реклами місцях передбачений штраф, який може становити від 340 до 1360 грн.)*
Коли?
В будь-який зручний для Вас час, в дорозі до місця роботи, чи під час прогулянки. Важливо це зробити завчасно до акції яка відбудеться 24 травня.
Що відповідати у разі питань?
Для перехожих:
- представтеся і поясніть, що ви представляєте Рух опору капітуляції;
- наведіть причини, чому зараз важливо активізовувати громадян: Зеленський грає на руку Кремлю, відбувається капітуляція, політичні репресії…
*свідомі люди зрозуміють вас і підтримають.
*вступайте в суперечку обережно, щоб не наразитися на небезпеку.
*Пам'ятайте, що ви відповідальний громадянин, який відчуває потребу зберегти Україну, тому нема причин приховувати свої мотиви чи процес розміщування оголошень.

Для працівників поліції:
- право кожного вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб передбачено у ч.2 ст.34 Конституції України.
Якщо Вам знадобиться юридична підтримка - звертайтесь до Миколи Марченка: +380 98 573 1863
Фотозвіт
Звіт потрібен для інформаційного висвітлення нашої кампанії, тому просимо зробити декілька фото з яких можна буде зрозуміти місце наклеювання, якісь визначальні місця за якими впізнаване Ваше місто. Якщо там немає можливості саме наклеїти наліпку то зробіть фото наліпки на фоні визначного місця.

Фото надсилайте зручним вам способом: повідомленням у Фейсбук, Інстаграм, Телеграм або на пошту rok.org.ua@gmail.com
Нам необхідно декілька фото з наклеєними листівками, щоб зрозуміти, що ви їх дійсно розміщували, і ми можемо надалі з вами співпрацювати.

Вся діяльність Руху Опору Капітуляції здійснюється коштом, які пожертвували українці. Тому ми не можемо допустити, щоб навіть частина листівок, які були виготовлені за пожертви не були розміщені.